Ebook: podatki, VAT, PIT

Oprócz tradycyjnych, papierowych książek oferujemy również publikacje w formie e-booka. Przykładowo Leksykony VAT, CIT, PIT dostępne są już w formacie elektronicznym. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, proponujemy zakup e-booków w łatwy i wygodny sposób. Dostęp do wydań elektronicznych możliwy jest niezwłocznie po dokonaniu zapłaty. Zakupy mogą Państwo prowadzić 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące oferty, zachęcamy do kontaktu – chętnie rozwiejemy wątpliwości. Jesteśmy również otwarci na wszelakie sugestie związane z rozwojem naszej platformy.

Książka o podatkach PIT

U nas można zakupić również książki o podatkach PIT w wersji elektronicznej. Oferujemy zbiór najistotniejszych przepisów, które dotyczą podatku dochodowego. Książki zawierają informacje o ustawach np. o podatku od czynności cywilnoprawnych, o podatku od spadków i darowizn, akty wykonawcze i inne. Z pewnością zaletą naszych książek jest przejrzysty układ graficzny, poręczny format oraz przystępnie napisana treść. Obszerny skorowidz ułatwia orientację w materiałach o podatkach PIT. Warto nabyć najnowsze pozycje ze względu na zmiany w prawie podatkowym.

Książka o podatkach VAT

Oferujemy praktyczny i zrozumiały poradnik w zakresie podatku VAT. W tej książki szczegółowo i od podstaw wyjaśnione są wszystkie zasady związane ze specyfiką podatku i nową ustawą VAT. Znajdujesz tutaj wyjaśnienie wszystkich regulacji, a także przykłady rozliczania VATu w transakcjach krajowych, wewnątrzwspólnotowych oraz tych dokonywanych poza Unią Europejską import i eksport. Co najważniejsze, książka napisana jest zrozumiałym językiem. Na bieżąco jest aktualizowana, kiedy tylko pojawiają się zmiany w regulacjach. Ponadto dokładamy wszelakich starań, aby zamieszczać także informacje uzupełniające, które mogą się przydać w codziennej pracy. Pozycja podzielona jest na pięć części: podstawy teorii podatkowej i jej systemów, polski system podatkowy, zagraniczny system podatkowy, charakterystyka podatków.

Zapraszamy Państwa do naszej icon1 eKsiegarni
gdzie można się zapoznać z naszą pełną ofertą produktową.

Zobacz także

icon1 eKsięgarnia  
icon2 Szkolenia  
icon3 Kwartalnik

Kontakt

ico1 Telefon kontaktowy:
509 360 020
ico2 Dział sprzedaży detalicznej: 71 78 333 25, 26
ico3 Dział sprzedaży hurtowej:
71 78 333 28
ico4 Księgowość:
71 78 333 20
Fax: 71 78 333 27
Ikonka_09 Informacje o administratorze
danych. Prawa konsumenta
Ikonka_10 Formularz zgody na przetwa-
rzanie danych osobowych
ico4 Inspektor ochrony danych osobowych Łukasz Nowak
inspektorochronydanych@unimex.pl

ico5 Sprzedaż detaliczna zakupy@unimex.pl
ico6 Sprzedaż hurtowa hurt@unimex.pl
ico6 Szkolenia szkolenia@unimex.pl
ico6 Reklama reklama@unimex.pl
ico6 Sprawy ogólne biuro@unimex.pl
ico6 eBooki ebook@unimex.pl